Super Billiards Expo 2014

Īsumā par Super Billiards Expo 2014 | 4/7/2014

CUE SPORT LV - LUCASI HYBRID kiju dīleris BaltijāŠī gada marta vidū ASV notika Allena Hopkinsa Super Billiards Expo 2014 - lielākā biljarda sporta veidiem veltītā izstāde pasaulē. Par izstādes vietu bija izvēleta Pensilvānijas štata New Jerey.

  Pirrmoreiz viss biljardam tika prezentāts 1993. gadā. Izstādes dalībnieku skaits ir audzis katru gadu un tūkstošiem biljarda spēlētāju no visas pasaules dodas uz šo vērienīgo šovu.
 Šai izstādē dalību ņem pasaules labākie kiju, biljardu galdu un aksesuāru ražotāji, vairumtirgotāji, gan mazumpircēji, jo kā jau izstādēs ASV ir pierasts, tad tur vis ir pērkams pa īpaši saldiem cipariem, zaļakajās pasaules naudiņās.
 Super Biljarda Expo izstāde piedāvā jebkuram izstādes apmeklētājam, gan profesionālam, gan amatierim piedalīties attiecīgās Pool sacensībās pēc katra meistarības pakāpes. Turnīri iedalās Pro, amatieri, komandu, jauniešu, senioru u.t.t.
 Daudzu amatieru un jauniešu sapnis ir iepazīties, saņemt autogrāfu un nofotografēties ar Pro elkiem. Vai pat ar viņiem izspēlēt, kādu jauku un neaizmirstamu biljarda freimu!
  Attēlā uz žurnāla vāka Emily Duddy - viena no profesionālajām spēlētājām, kurai ir visvairāk sekotāju un fanu visā pasaulē. Ir gan aizdomas, ka viņa paņem skatītājus ne tikai ar spēles kvalitāti, bet arī ar savu šarmu.
 Izstādes ietvaros apmeklētājiem ir iespējas iepazīties ar pasaules top spēlētājiem, kā arī saņemt labākos ieteikumus katra konkrētā spēles elementa uzlabošanai.
  Spēlēt izstādes rīkotajos turnīros var ikviens nav jābūt ne komadā, ne profesionālim, ne arī kāds līgas dalībniekam.
Valda pilnīga demokrātija atšķirībā no dažiem notikumiem tepat LV biljardā.
 
Lielāka foto galerija:  www.facebook.com/cuesport.lv
CUE SPORT LV - par Super Billiards Expo 2014
CUE SPORT LV - par Super Billiards Expo 2014
CUE SPORT LV - par Super Billiards Expo 2014
CUE SPORT LV - par Super Billiards Expo 2014
CUE SPORT LV - par Super Billiards Expo 2014