Congratulations to OB Pro Team member Mike Dechaine

Cue Sport LV sveic Maiku Dečheinu un OB kiju komandu! | 4/25/2014

 
 

Cue Sport LV un OB Kiju fani Latvijā sveic Maiku Dečheinu un OB kiju komandu ar izcīnīto pirmo vietu Trīs Štatu Pool 9 sacensībās (Tri-State Open Nine-Ball Series), kas risinājās Zelta Kroņa Biljarda centrā Erie (Gold Crown Billiards in Erie PA) šī gada 20.aprīlī. Šajā turnīrā piedalījās tādi spēcīgi spēlētāji kā Šons Putnams (Shawn Putnam), Kriss Bartrams (Chris Bartram), Alekss Olingers (Alex Olinger).

Turnīra rīkotājs Pauls Šefīlds (Paul Schofield) ir Gold Crown Billiards kluba īpašnieks un ļoti liels pool spēles atbalstītājs.
Tas ir kārtējais M. Dečheina panākums, jo ļoti spēcīgā 32 dalībībnieku konkurencē finālā ir izcīnīta pārliecinoša uzvara pār sīvo konkurentu Krisu Bartramu no Kolumusas Ohio štatā ar rezultātu 8-4. Šī ir Maika uzvara otro nedēļu pēc kārtas, jo pirmais tika iegūts slavenais Joss turnīra kauss (Joss Cues).

Vairāk par Maiku Dečheinu ir iespējams uzzināt OB (Owen-Bunnel Inc.) mājas lapā: http://www.obcues.com/pages/Mike-Dechaine.html vai Dečheina fanu lapā Facebook:https://www.facebook.com/MDProPool